Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған «Қазақстандық құндылықтарды нығайту - бейбітшілік, ұлтаралық келісім, патриотизм, ұлттық бірлік» конференциясы.

2019 жылы 11 желтоқсанда "Орыс тілі және әдебиеті" кафедрасында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған "Қазақстандық құндылықтарды – бейбітшілікті, этносаралық келісімді, патриотизмді, ұлттық бірлікті нығайту" атты конференция өтті. Іс-шараға жауапты: оқытушы А. Г. Колясина

Конференцияға "Орыс тілі мен әдебиеті" мамандығының 1 және 2 курс студенттері, сондай-ақ 3 курс ПОҚ тобының студенттері қатысты.

Конференция барысында "Нұр Отан" партиясы мен Қазақстан халқы Ассамблеясы өткізетін этносаралық келісімді, патриотизмді және ұлттық бірлікті сақтау бойынша жұмыстардың маңызды сәттері қозғалды. ПОҚ-17к тобының 3 курс студенттері Отан туралы қазақ және орыс тілдерінде өлеңдер оқыды.

22.12.2019