Студенттік эссе байқауы

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ Жас ғалымдар кеңесі комиссиясының отырысы «Егер мен ғалым болсам ...» тақырыбында эссе байқауына қатысты. Университеттің барлық факультеттерінің 1-4 курс студенттері арасынан 48 жұмыс келіп түсті. Эссе қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде ұсынылды.

Нәтижесінде Заңғар Ғалымов (ПФ) жеңімпаз атанып, 15 000тг жеңіп алды. 2 орынды иеленген студенттер 10 000 теңге Евгений Романенко (МЖЖҒ) және Вячеслав Чинишлов (ТЭЖҚ) жеңіп алды. 3 дәрежелі дипломды 5000 теңгемен бірден үш студент: Нұргүл Такбаева (ИЖСТ), Дмитрий Жолтецкий (ТЭЖҚ) және Дарья Козик (МЖЖҒ) иеленді. Тағы 10 қатысушыға сертификат берілді.