М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да "Ең үздік студенттерді" анықтады

2019 жылы Қазақстанда Жастар жылы деп жарияланды. Мемлекет басшылары жаңа бастаған ғалымдардың ғылыми жобаларына, стартаптар мен бизнес-идеяларға ерекше назар аударды. Мәдениет, спорт және әлеуметтік жұмыста жас дарындарды дамытуға бағытталған бірқатар іс-шаралар өтті. Осы бағыттардың барлығы біздің университетте қолдау тапты. Университеттегі Жастар жылының жабылу салтанаты «Ең үздік студент» марапатына  белсенді және шығармашыл студенттерді жинады.

Жеңімпаздар 11 аталым бойынша анықталды:

1. «Үздік ғылыми жоба» - Вячеслав Чинишлов (ТЭҚФ);
  2. «Үздік музыкант» - Диас Серікбай (ПФ), Алмас Оразғалиев (ПФ);
  3. «Үздік актёр (Жайдарман)» - Орхан Сейдуллах (ИСТФ);
  4. «Үздік жүргізуші» - Сағындық Сарсеков (ТЭҚФ), Дарья Дмитриева (ТжӘИ);
  5. «Үздік әнші» - Нұрдәулет Ахын (АФ);
  6. «Үздік курсант (Әскери кафедраның)» - Алнур Валиев (ИСТФ);
  7. «Үздік ерікті» -  Радмила Мусаева (ПФ), Әсем Мұрат (МЖҒФ), Сакина Мамедова ( ТЭҚФ);
  8. «Үздік биші»  - Дакиля Досанова (ТЭҚФ), Ариана Демишев (МЖҒФ);
  9. «Ең білімді студент» - Назгүл Арыстанова, (ТЭҚФ). Оның 4 жылдағы GPA деңгейі - 3,99, ал орташа балл - 5.
  10. «Ең мықты спортшы» - Мейірбек Рахимов (ПФ), Томирис Имамбаева (ТЭҚФ);
  11. «Үздік студенттік ұйым» -М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттер кәсіподағы.

Жанкүйерлердің дауысына қарай, номинанттар теледидар экранындағы жұлдыздар сияқты қызыл кілеммен жүрді. Үздіктердің үздігі деп аталу құқығы олар ақылымен, еңбекқорлығымен және белсенді азаматтық позициясымен лайықты.

29.12.2019