Үздік оқытушысы- 2019

2019 жылғы 27 желтоқсанда жоғары оқу орнының «Үздік оқытушысы» атағын беру жөніндегі Республикалық конкурстық комиссияның отырысы өтті. Еліміздің 48 жоғары оқу орнынан 200 адам  жоғары оқу орнының «Үздік оқытушысы» атағына ие болды. Конкурсқа республиканың 81 жоғары оқу орнынан 471 үміткер қатысты.

Біздің университетте конкурстың жеңімпаздары болып Химия ғылымдарының кандидаты, "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасының профессоры Дюрягина Антонина Николаевна және "Энергетика және радиоэлектроника"кафедрасының доценті Риттер Дмитрий Викторович болды.

Жоғары оқу орнының «Үздік оқытушысы» атағы жеңімпаздарға ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу және біліктілікті арттыру мақсатында әлемнің жетекші университеттерінде тағылымдамадан өтуге мүмкіндік береді. Біздің жеңімпаздарды жоғары оқу орнының "Үздік оқытушысы" 2019 жылы атағын алумен құттықтаймыз!

06.01.2020