Биология кафедрасының оқытушылары Дарын мектеп-лицейінде профориентация жұмыстарды өткізілуде

2019 ж 9 қантарда Биология кафдерасының оқытушысы Кузнецова Марина Алексеевна 10-11 сынып оқушылармен Дарын мектеп-лицейінде профориентация жұмысты өткізді. Жиналыста 52 оқушы қатысты. 4 оқушы  "Дене шынықтыру және спорт", 3 оқушы - "География және тарих" мамандыққа, 3 оқушы - "Биология" мамандыққа, 6 оқушы - "Педагогика және психология" мамандыққа  түсүге жоспарланып жүр.

Марина Алексеевна университет туралы, факультеттің мамандықтар туралы, және Биология кафедрасы туралы айты. Оқушылар 2020-2021 ж ашылатын жаңа мамандықтар туралы, оқу төлемі, грант саны және грантқа түсу үшін минималды балл туралы сұрады.