М. Қозыбаев атындағы СҚМУ докторанттарына арналған семинар

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да докторантураның 6 білім беру бағдарламасы бойынша 40 адам оқиды. Олар үшін PhD дәрежесін алу үшін диссертацияларды жазу және қорғау бойынша ғылыми-практикалық семинар өткізілді. Спикер болып университеттің жас ғалымдар кеңесінің төрағасы Павел Петров сөз сөйледі.

Іс-шарада оқытушы кафедраның кеңейтілген мәжілісінен бастап, ізденушінің аттестациялық ісін ҚР БҒМ Білім және ғылым саласындағы бақылау комитетіне жіберумен аяқталған докторлық диссертацияны қорғауды, дайындау кезеңдерінің тұсаукесері ұсынылды. Сондай-ақ, докторанттар өз жұмыстарына рецензенттерді таңдау мәселелері бойынша кеңес алды.