Университет «Жаңа гуманитарлық білім. 100 жаңа қазақ тіліндегі оқулық» жобасы бойынша кітаптарының үшінші траншын алды

Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев бастаған «Рухани жаңғыру» жалпыұлттық бағдарламасын жүзеге асырудың негізгі бағыттарының бірі болып табылады. Университет қабырғасына келіп түскен кітаптардың үшінші траншының тұсаукесері өтті.

Осы интеллектуалды жоба аясында М. Қозыбаев атындағы СҚМУ тіл білімі, экономика және әлеуметтік-гуманитарлық білім бойынша барлығы 7 басылым ұсынылды. Сонымен қатар, бұрын ЖОО-на мемлекеттік тілде түскен 4 кітап орыс тілінде келіп, оқырман аудиториясын кеңейтті.

Іс-шарада білім алушылар мен педагогтар танысып үлгерген кітаптарға қысқаша шолу жасады. Оларды жаппай тарату үшін ЖОО кітапханасымен шолу көрмелері жоспарланған. Кітаптар студенттер мен оқытушылар үшін барлық оқу залдарында және абонементтерде бар, сондай-ақ университет сайтында электронды түрде қолжетімді.

Естеріңізге сала кетейік, бұған дейін альма-матерге 2 кітап траншы түскен болатын. Осылайша, 100 жаңа оқулықтар қазақ тілінде 8 мыңнан астам дана бар. Бұл оқу процесін толығымен қамтамасыз етеді және жоғары гуманитарлық білім беру саласындағы студенттерге әлемдік үздік ақыл-ой зерттеулеріне негізделген жақсы білім алуға мүмкіндік беріп, біздің жастарды әлемдік еңбек нарығында бәсекеге қабілетті етеді.