М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың ғылыми-педагогикалық кадрларын әрі қарай даярлау

ИжСТ «Көлік және машина жасау» кафедрасы 10 жылдан астам уақыттан бері Болгария, Беларусь, Ресей әріптестерімен халықаралық қатынастарды дамытып келеді. Ынтымақтастық бірлескен ғылыми жобаларды жүзеге асыруда, докторанттар мен аспиранттар үшін тағылымдамаларды ұйымдастыруда, педагогикалық тәжірибемен алмасуда жүзеге асырылады.

27 қаңтардан 31 қаңтарға дейін М. Қозыбаев атындағы СҚМУ мұғалімдердің біліктілігін арттыру курстарына Омбы қаласындағы Сібір мемлекеттік автомобиль университетінің профессоры, т.ғ.д. Сергей Савельев келді.

Ашық сабақтарға қатысқан және жаңа білім алғысы келетін студенттер жол-құрылыс машиналары мен жүк көтергіш-көліктік кешендердің жұмыс тиімділігін арттыру тақырыбына арналды.

Сібір мемлекеттік автомобиль университетінің қызметкерлері біздің ЖОО бірінші рет келіп жатқан жоқ, ғалымдар бірлескен ғылыми жарияланымдар дайындауда, экскаваторлардың тиімділігін арттыруда және серіктес университеттің редакциялық алқасында.