Болашақ студенттер үшін кездесу ұйымдастырылды

28-31 қаңтар аралығында "Foundation" студенттері математика және жаратылыстану факультетінде болды. Олар деканмен және оқытушылармен кафедралардың оқу бағдарламалары туралы әңгімелесті, жұмысқа орналасу мүмкіндіктері мен болашақ кәсіби қызмет саласын талқылады.

Болашақ студенттерге нанотехнология және атом күші микроскопиясы, эксперименттік физика, электроника негіздері, микробиология, цитология және гистология, органикалық синтез, бейорганикалық химия және басқа зертханаларда экскурсия ұйымдастырылды. Студенттер беткейлік кернеу күштерін анықтау, дыбыс жылдамдығын және жарықтың кедергісін өлшеу үшін ғылыми тәжірибелер өткізді.

Үш кезеңнен тұратын «Физико-математическая регата» әрқайсысында 3 тапсырмадан тұратын көрермендер үшін қызықты болды. Үміткерлер 5 командаға бөлініп, ұсынылған тапсырмаларды бірлесе шешті. 21 ұпай жинаған «Арман» командасы жеңімпаз атанды. Қазіргі уақытта Foundation дайындық бөлімінде 75 адам білім алуда.