«Foundation» факультетінің тыңдаушыларымен кездесу

3 ақпаннан бастап «Foundation» факультетінің тыңдаушыларымен Агротехнология факультеті кәсіби бағдар беру жұмысын бастады. Сұхбатты «Агрономия және орман шаруашылығы» кафедрасының оқытушылары аға оқытушы, магистр Каспакбаев Е. М., оқытушы, магистр Муканова Ф. К. және «Азық-түлік қауіпсіздігі»  кафедрасының оқытушысы Абильда А. С. жүргізді.

Олар Агротехнологиялық факультеттің мамандықтары, шетелде тәжірибеден өту, академиялық ұтқырлық бойынша оқу, облыс шаруашылықтары есебінен оқу мүмкіндіктері туралы ақпаратты қызығушылықпен қабылдады.

Оқушылар ақпараттық буклеттер алып, өздерін қызықтырған сұрақтар қойды.

Агротехнологиялық факультеттің жоспарында: факультеттің зертханалары бойынша экскурсиялар өткізу және «Бройлер құс фабрикасы» кафедра бөлімшесіне бару.

04.02.2020