«Халықаралық тәжірибе негізінде университет түлегінің кәсіптік құзыреттілігін заманауи талаптарға сәйкестендіру барысында «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының білім беру бағдарламаларын жетілдіру» атты халықаралық ғылыми-әдістемелік семинар.

2019 жылдың 5 желтоқсан  күні сағат 15-00-де  №5 оқу ғимаратының 312 аудиториясында «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының  ұйымдастыруымен  М. Қозыбаев атындағы  СҚМУ- де  «Халықаралық тәжірибе негізінде университет түлегінің кәсіптік құзыреттілігін  заманауи талаптарға сәйкестендіру барысында  «Арнайы және әлеуметтік педагогика» кафедрасының білім беру бағдарламаларын жетілдіру» атты халықаралық ғылыми-әдістемелік семинар өтті.      Ғылыми-әдістемелік семинарға кафедра оқытушылары,  қала  және облыстық мектептерінің әлеуметтік педагогтар мен дефектологтары қатысты. Қатысушылар сертификаттармен марапатталды.