Агротехнологиялық факультеттің студенттерінің «Foundation» факультетінің студенттерімен кездесуі

2020 жылдың 7 ақпанында Агротехнологиялық факультетте «Foundation» факультетінің студенттерімен кәсіптік бағдар жұмысы аясында ісшара өткізілді. Кездесуде Агротехнологиялық факультеттің студенттері концерттік бағдарлама ұйымдастырды, өздерінің шығармашылық мүмкіншіліктерін көрсетті, факультет мамандықтарының беделдігі, студенттік және мәдени-қоғамдық өмір жайлы баяндады. «Foundation» факультетінің студенттеріне жарнамалы-ақпараттық материал таратылып берілді. Кездесу жақсы атмосферада өтті, «Foundation» факультетінің студенттерінің қызуғышылығы байқалды.