"Foundation " кафедрасы студенттерінің Биология кафедрасының зертханаларымен танысу

2019 ж. 30 Қаңтарда "Foundatiоn" кафедрасының студенттеріне "Биология"кафедрасының зертханалары бойынша экскурсия өткізілді.  Биология кафедрасында "Ботаника" зертханасы, "Адам және жануарлар физиологиясы" зертханасы, "Микробиология" зертханасы, "Зоология" зертханасы, "Цитология және гистология" зертханасы сияқты қажетті жабдықтармен жабдықталған зертханалар бар. "Биология" кафедрасының оқытушысы Мадиева А. Н. 6В05101 Биология (білім беру) және 6В05101 Биология (табиғи) мамандықтары және Литва Республикасында, Каунас қ. шетелдерде оқытудың мүмкін болашағы, сондай-ақ магистратурада оқуды жалғастыру мүмкіндіктері туралы әңгімеледі. Студенттер қызығушылық танытып, сұрақтар қойды. Көпшілігі "Биология"кафедрасына түсуді жоспарлап отыр.