Университетте тұмау мен коронавирустың алдын алу бойынша шаралар өткізілуде

Тұмау мен коронавирус профилактикасы бойынша санитарлық-ағарту жұмыстарын жүргізу мақсатында студенттер мен оқытушыларды Солтүстік Қазақстан облысының ДСМ МСЖ сапа бақылауы және тауарлар мен қызметтердің қауіпсіздігі бөлімінің өкілдерімен және М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дің емдеу орталығының дәрігерлерімен кездесу өтті.

Инфекциялық және паразитарлық аурулардың эпидемиологиялық қадағалау бөлімінің бастығы Серік Аусатов жиналғандарға ауа тамшыларымен өтетін инфекциялық аурулардан қорғау әдістері, аурудың белгілері және емдеу әдістері туралы айтып берді. Шараға барлығы 300-ге жуық студенттер мен оқытушылар қатысты.