Үштілділік- табыс кепілі.

Бүгінгі күндегі үштілділік-қазіргі қоғамдағы табыстың кепілі. 22 қаңтарда орыс тілі және әдебиеті кафедрасында қалалық мектеп мұғалімдерімен бірлесіп "Көптілділік-рухани-адамгершілік аспектіде көпмәдениетті тұлғалық тұлғаны қалыптастыру факторы"тақырыбында конференция өтті. Конференция барысында педагогтар мектеп және ЖОО білім беру жүйесінде орыс тілін шет тілі ретінде оқытудың нәтижелі тәжірибесімен алмасты. Мұғалімдер бірнеше тілді білу оның орасан зор ақпарат ағыны мен инновациялары бар үлкен жаһандық әлемге терезе ашатынын айтты. Үш тілді ақылға қонымды, сауатты және дұрыс енгізу бізге кез келген ортада коммуникативтік-бейімделген болуға мүмкіндік береді.

15.02.2020