Орыс ақыны Павел Васильевтің туғанына 110 жыл толуына арналған ғылыми-практикалық конференция

11 ақпанда 2020 жылы орыс ақыны Павел Васильевтің туғанына 110 жыл толуына арналған ғылыми-практикалық конференция өтті, оның есімі Қазақстанмен мәңгіге қалады. Іс-шараның бастамашысы филология ғылымдарының кандидаты, орыс тілі мен әдебиеті кафедрасының доценті О.Васильева болды, ол «Орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 2-4 курс студенттерімен бірге облыстық әмбебап ғылыми кітапханасында баяндамалар жасады. С.Мұқанова. Іс-шараның қонақтары Петропавлдағы Қазақстан халқы Ассамблеясының орыс қауымдастығының өкілдері, филология факультетінің студенттері және қалалық қоғамдастық өкілдері болды. Спикерлердің сөйлеген сөздері қонақтардың ұсынылған материалға қызығушылығын білдіретін қызу пікірталастың пайда болуына ықпал етті. Жалпы, іс-шараның қонақтары филологтардың атқарған жұмыстарын жоғары бағалады. Іс-шарадан кейін пікірталас шетте жалғасты.