"МӘДЕНИЕТТЕР ДИАЛОГЫНДАҒЫ ОРЫС ЖӘНЕ ҚАЗАҚ ӘДЕБИТІ» АЙМАҚТЫҚ ДӨҢГЕЛЕК ҮСТЕЛ

2020 жылдың 17 ақпанында "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасында әл-Фараби, Абай, Павел Васильев, Давид Самойлов, Иосиф Бодскийдің мерейтойларына арналған "Мәдениеттер диалогындағы орыс және қазақ әдебиеті" атты аймақтық дөңгелек үстел өтті.

Аймақтық дөңгелек үстелді ұйымдастыру комитетінің мүшелері – "Орыс тілі және әдебиеті" кафедрасының меңгерушісі доцент Мисяченко С. В., доценттер Агибаева С. С., Васильева О. В., Дарбаева Ж. К., магистрлер Лютц А. П., Таева О. В.

"Орыс тілі мен әдебиеті" мамандығының студенттерінен бөлек Лорд дарынды балаларға арналған облыстық мектеп-лицей-интернатының оқушылары , сондай-ақ Петропавл қаласындағы Назарбаев Зияткерлік мектебінің оқушылары іс-шараның қонақтары болды.

Барлық қатысушыларға аймақтық дөңгелек үстел қатысушыларының авторлық сертификаттары табыс етілді.