ТюмГУ профессоры, биология ғылымдарының докторы Гашев Сергей Николаевич, академиялық ұтқырлық аясында "Биология" кафедрасында дәрістерді жүргізіліп отыр

2020 ж. 17 және 22 ақпан аралығында жоғары оқу орындарының профессор-оқытушылар құрамының академиялық ұтқырлығы аясында "Биология" кафедрасында ТүмМУ биология ғылымдарының докторы, профессор  Гашев Сергей Николаевич дәріс өткізіліп отыр. Дәріске Бо17п және  Бе18 тобының студенттері және "Биология" кафедрасының оқытушылары қатысты. Оқылатын материал білімді байыту үшін өте құнды. Гашев С. Н. көп уақыт бойы жиналған ғылыми зерттеулерінің нәтижелерімен бөлісті.