Қос дипломды білім берудің болашағы

Агротехнологиялық факультеттің басшылығы Якутск Мемлекеттік Ауылшаруашылық академиясы ФМББМ ЖББ-мен екі дипломдық білім беру мәселелері бойынша басшылығымен бейнеконференция өткізді. Конференцияда біздің және Якутск жоғары оқу орындарында қатар білім алу үшін магистратура бағдарламасы бойынша бірлескен білім беру бағдарламаларын құру мүмкіндігі талқыланды.  Агротехнологиялық факультет бірнеше жыл бойы Якутск мемлекеттік ауыл шаруашылық академиясымен бірге жұмыс істейді: академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша студенттермен алмасу жүзеге асырылады, оқытушылар бірлескен ғылыми – тәжірибелік конференцияларға қатысады.  Бірлескен білім беру бағдарламаларын құру – бұл біздің ЖОО арасындағы ынтымақтастықтың келешекке бағыты.