Университет 11 жаңа білім беру бағдарламасын әзірледі

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да 2020 жылы жаңа білім беру бағдарламаларының тұсаукесері өтті. Заман талабына сай, біздің университет үнемі студенттеріне прогрессивті құзыреттіліктерді енгізуге тырысады. Қазір М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да мамандар дайындайтын білім беру бағдарламалары университеттің оқытушылары мен қызметкерлерінен басқа, жұмыс берушілер, СҚО кәсіпорындарының өкілдері кіретін Академиялық комитеттер құрады.

«Бизнес, менеджмент, құқық және әлеуметтік ғылымдар», «Жаратылыстану ғылымдары», «Машина жасау, өндіріс және құрылыс индустриясы» бағыттары бойынша академиялық комитеттер 11 жаңа білім беру бағдарламасын жасады: 7 - бакалавриат, 4 - магистратура. Бұл «PR-журналистика», «Мемлекеттік басқару», «Бизнестегі экономика», «География және табиғатты пайдалану», «Химиялық сараптама және өндірісті аналитикалық бақылау», «Физика және физикалық сараптама», «Қаржылық аналитика», «Дизайн және ақпарат» құрылыс нысандарын модельдеу ». Олардың барлығы 2020 жылы жұмысқа қабылданады.