«Өнер - бұл адамдармен қарым-қатынас ...»

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ ҚХА-ның және профессор Зинаида Табаковамен бірлесіп «Солтүстік Қазақстан поэзиясындағы жаңа есімдер» атты кеш ұйымдастырды.

Іс-шарада көрнекті ақындар Анна Горохводацкаяның, Александр Курлени мен Игорь Давыдовтың өлеңдері айтылды. Жас буын өкілдері де өз туындыларын көрермендер үшін оқыды. «Орыс тілі және әдебиеті» кафедрасының аспиранты Ғалия Мұқанова изопоэтика стиліндегі өлеңдерін ұсынды, ол көрермендерді автордың картиналарын түсінудің нәзіктігімен таң қалдырды.

Сондай-ақ, маңызды оқиғалардың бірі жерлестеріміздің шығармалары жазылған «Солтүстік Қазақстан облысының ақындары» альманахының тұсаукесері болды. Игорь Давыдов бірнеше бард әндерін орындап, көрермендердің ерекше көңіл-күйін көрсетті.

Әдеби кеш жағымды «дәм», ұмытылмас тәжірибе қалдырды және шынында да маңызды: әдебиет арқылы жаныңмен бірлікті есте сақтауға көмектесті.