Агроөнеркәсіптік кешенді дамытудағы ғылымның жетістіктері мен болашағы (секция жұмысы)

21.03.2020 ж. химия ғылымдарының докторы, профессор В. В. Поляковтың 75 жылдығына арналған «Жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары саласындағы ғылым мен білімнің өзекті мәселелері» атты Халықаралық ғылыми-практикалық конференция жұмысы аясында «агроөнеркәсіп кешенін дамытудағы ғылымның жетістіктері мен болашағы» секциясының отырысы өтті. Агротехнологиялық факультеттің оқытушылары, магистранттары мен студенттері өздерінің ғылыми зерттеулерінің нәтижелерін ғана емес, сонымен қатар ресейлік жоғары оқу орындары ғалымдарының жұмыстарымен де танысуға мүмкіндік алды. Аудитория алдында Солтүстік Зауралья АТИ егіншілік кафедрасының меңгерушісі (Тюмень қ.) а. ш. ғ. к., доцент В. В. Рзаева; П. Столыпин атындағы ОмМАУ АФ Тамақ өнімдері және Тағам биотехнологиясы кафедрасының меңгерушісі (Омбы), т. ғ. к., доценті С. А. Коновалов; «Азық-түлік өнімдерінің технологиясы» мамандығының студенті Сайлаубай А.; «Биотехнология» мамандығының магистранты Балғабай А. Қ., «Агрономия және орман шаруашылығы» кафедрасының аға оқытушысы Пучкова С. Ю.

Секция жұмысының қорытындысы бойынша «жаратылыстану және ауыл шаруашылығы ғылымдары саласындағы ғылым мен білімнің өзекті мәселелері» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференцияға қатысушы сертификаттары табыс етілді.

Солтүстік Зауралья АТИ егіншілік кафедрасының меңгерушісі В. В. Рзаева АФ басшылығына орыс ғалымдарының монографиялары мен оқу әдістемелерін сыйға тартты.