СҒҚ нәтижелері

20.02.2020 ғылыми жетістіктер көрмелерінің конкурсы өтті.

Байқаудың мақсаты: факультеттің СҒҚ ғылыми-зерттеу қызметіне мониторинг жүргізу.

Агротехнологиялық факультетінің «Агрономия және орман шаруашылығы» кафедрасының «Агро-био-қорғау» студенттік ғылыми қоғамының ғылыми жетістіктерін анықтау мақсатында аға оқытушы  Пучкова С. Ю., Такенова Д. Е. жетекшілігімен «Солтүстік Қазақстанның орман-дала аймағында Қытай селекциясының жаздық бидайының экологиялық сорттық сынау нәтижелері» атты ғылыми-зерттеу жұмысын ұсынды.

6В08102 «Агрономия» мамандығының 4 курс студенттері Махиянова Э. және Даршт П. өзінің ғылыми қызметінің нәтижелерін презентациялық материалдарды пайдалана отырып, гидропоника мен ризотрондарда және бұйра материалдарында өсірілген өсімдіктерді көрсету арқылы баяндады.

24.02.2020