М. Қозыбаев атындағы СҚМУ спортшылары футзал бойынша күміс медальдарды иеленді

М. Қозыбаева атындағы СҚМУ базасында футзал бойынша облыстық турнир өткізді. Студенттік қыздар лигасы Петропавлдағы университет, колледждер мен спорт ұйымдарының спортшыларын жинады. Жарысқа 70-ке жуық футболшы 7 команда қатысты.

Қыздар командалық рухты, жеңіске деген ұмтылыс пен спорттық шымылдығын көрсетті. Осы жарыстарда Солтүстік Қазақстан құрамасын республикалық турнирге ұсыну құқығы үшін күрес жүргізілді.

Нәтижесінде Лиганың «алтын» номинациясын Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжі жеңіп алды. Екінші орынды университетіміздің қыздар командасы өз қанжығаларына салды. Үшінші орын «Жеңіс» олимпиадалық резервтегі мамандандырылған балалар мен жасөспірімдер спорт мектебінің тәрбиеленушілеріне бұйырды.