М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да еріктілер жылының ашылуы өтті

Білім ордамыздың қабырғасында «Еріктілер жылының» ашылуы өтті. Айта кетсек,университетте бұл жұмысқа 360-тан астамеріктілер жұмыс атқаруда. Рәсімге әр түрлі волонтерлік ұйымдар қатысты: «FILSIDE» іздеу тобы, «Jasyl El» СҚОФ, «Харекет» СҚОФ қайырымдылық қоры және біздің алма матер.

Студенттерге Солтүстік Қазақстан облысының еріктілерді қолдау орталығының жетекшісі Лилия Гизатулина сөз сөйледі. Ол атқарылып жатқан жұмыстар, мұқтаж жандарға көмектесудің игі ісін шешкен балалардың болашағы туралы баяндады.

«FILSIDE» іздеу тобының жетекшісі Евгений Соловьев өзінің бөлімшесі туралы айтып берді, ол 2018 жылдан бері із-түзсіз жоғалған адамдарды іздеуде мемлекеттік органдармен жұмыс жасайды. Ұйымдастырушылар жиналғандарды келе жатқан еріктілер жылымен құттықтап, оларға осы қиын жұмыста сәттілік тіледі!