Біздің студенттер халықаралық және республикалық олимпиадаларда жүлделі орындарға ие

Нұр-сұлтан қаласында өткен тілдік емес мамандықтардың студенттері арасында ағылшын тілінен халықаралық олимпиаданың жеңімпазы болып "Туризм" білім беру бағдарламасы бойынша білім алушы Евгений Мигулка атанды. Жасұлан Дәулетов екінші турға өтіп, лайықты өнер көрсетіп, сертификат алды. Студенттер үшін бұл өзін-өзі дамытуға жақсы мотивация болды. Оларға сыйлықтар мен грамоталар табыс етілді.

Айта кету керек, ағылшын тілінен олимпиада тапсырмаларының күрделілік деңгейі жоғары болды (В1-В2 деңгейі). Ал қатысушыларды шетелдік мамандар бағалады. Бұл М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың соңғы күндеріндегі барлық жетістіктері емес!

Қазақстанның жетекші жоғары оқу орындарының 15-тен астам командасы, 200-ге жуық қатысушы 2-5 наурызда Алматы қаласында НАРХОЗ университетінде өткен Республикалық пәндік олимпиаданың ауқымы осындай. Біздің студенттердің жеңісі соншалықты құнды және маңызды!

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ құрама командасы осы интеллектуалды турнирде Тарих, экономика және құқық факультетінің 9 студенті қатысты. Олимпиада екі кезеңнен тұрды: презентацияны қорғау және күрделілігі жоғары тапсырмаларды тестілеу. Нәтижесінде біздің студенттер "Микроэкономика" және "Макроэкономика" пәндері бойынша 1 орынға ие болды.

"Кәсіпорын экономикасы" бойынша екінші орынды иеленді. Сонымен қатар, іс - шара аясында студенттер академик Қаби Оқаевты еске алуға арналған "Жастар Ғылым аптасы-2020" халықаралық форумына қатысты. Олар жетекші ғалымдар мен жеке кәсіпкерлердің дәрістерін тыңдады, семинарлар мен мастер-класстарға қатысты.

Біздің студенттердің республикалық және халықаралық олимпиадалардағы жеңісі кезекті рет М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да мамандарды даярлау кезінде жоғары деңгейін көрсетеді.