ЖҒҚ ғылыми жетістіктері көрмесінің конкурсының нәтижелері белгiлi болды

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ жас ғалымдар кеңесі  студенттік ғылыми қоғамдарының ғылыми жетістіктерінің көрмелері байқауын өткізді. Олардың 30-дан астамы университет қабырғасында бар.

Байқау комиссиясының мүшелері 12 көрмеге қатысты, оның барысында студенттер соңғы 3 жылдағы ең жақсы тәжірибелерімен бөлісті. Қазылар алқасы ғылыми құрамды, ғылыми қызмет нәтижелерін (соңғы 3 жылдағы жарияланымдар) сынақтан өткізуді, практикалық нәтижелердің болуын, зерттеудің дербестігін, аймақ пен Қазақстан Республикасының өзектілігін, көрменің қол жетімділігін, курстар арасындағы СӨЖ жұмысының үздіксіздігін бағалады.

Нәтижесінде ең жоғары ұпайға ие болды: «Қазақстан халқы Ассамблеясы» кафедрасының «Бірлік» СҒҚ, «Экономика және есеп» кафедрасының «Прогресс» СҒҚ, «Химия және химиялық технологиялар» кафедрасының «Химия және өмір» ҒЗИ. Жеңімпаздарға дипломдар, сонымен қатар ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу үшін ақша бөлінді.