"Инженерлік механика А-дан Я-ға дейін" ғылыми-практикалық конференция

2019 жылдың 4 желтоқсанында "Инженерлік механика А-дан Я-ға дейін" ғылыми-практикалық конференция  6 корпуста 16 дәрісте өтті.  Конференция шеңберінде өтті, 1 жоғары оқу орнының ішінде республикалық олимпиаданың пәні бойынша "Инженерлік механика 1".

"Инженерлік механика 1" пәні бойынша олимпиадаға Қ-17, Қ-18, Қ-17к, Қ-18к, МС-18, МС-18к топтарының командалары қатысты: 90 минут ішінде Олимпиадаға қатысушы студенттер келесі тақырыптар бойынша тапсырмаларды шешті:

- "Созылу-жинақталған күштермен және өз салмағымен жүктелген ауыспалы қима брустарын қысу»;

- "Июші сәттердің эпюрлерін және июші статикалық анықталатын жүйеде көлденең күштерді құру»;

- "Құрамдас қима үшін инерцияның осьтік сәттері мен ауырлық орталығының жағдайын анықтау".

Соңында қатысушылар мен жеңімпаздар алғыс хаттармен және грамоталармен марапатталды. Тапсырмаларды шешу бойынша - 1 орын – Валь В., Қ-18 тобы, Грановский К., С-17 тобы; 2 орын – Герлинская Р., Шакирова М., Қ-18 тобы, 3 орын - Гаевский В., Зайнулина К. Қ-17 тобы. Қ-18 тобының студенттері ғылыми баяндамаларды дайындаған үшін алғыс хаттармен марапатталды.

Кафедра СиД