Кәсіби шеберлік базасы

Орман шаруашылығы қызметкерлерінің күнделікті еңбегі оңай емес, жоғары кәсібилікті, біліктілік деңгейін үнемі арттыруды, жұмыстарды орындау кезінде жауапкершілікті талап етеді . Бұл ережелерді студенттік орындықтан ұстану керек.

05.03.2020 ж. «Орман ресурстары және орман шаруашылығы» ББ студенттерінің СҚО орман секторының жетекші мамандарымен кездесуі осы және басқа да маңызды мәселелерге арналды. Орман секторы жұмысының негізгі бағыттарымен және орман шаруашылығы мамандарының кәсіби мүмкіндіктерімен білім алушылармен бөлісті: Лабанчук В.А («Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы» КММ орман шаруашылығы және ЕҚТА бөлімінің басшысы), Кебекбаев А.Е. (а.ш. ғ.к., «Кондраттық тәжірибелік-көрсетімді орман питомнигі» ЖШС директоры), Капаров Н. Н. («Соколов орман шаруашылығы» КММ директоры).

Кездесу барысында орман саласы қызметкерлерінің дайындық сапасын арттыру және оларды мамандық бойынша жұмысқа орналастыру мәселелерін шешу мәселелері қозғалды.