Біздің спортшылардың жаңа жеңісі!

Әбу Насыр әл-Фарабидің 1150 жылдығына арналған VIII Қысқы Универсиада аясында Алматыда керлингтен турнир өтті. Оған еліміздің 10 университеті қатысты.

«Алматы Арена» мұзды кешенінде ұлдар да, қыздар да бақ сынасты. М. Қозыбаев атындағы СҚМУ командасының спортшылары 3-ші орынды жеңіп алды. Нәтижесінде университеттің әйелдер командасы - «күміс» медальды жеңіп алды.  Біздің студенттеріміз керлингтен облыстық және республикалық жарыстардың бірнеше мәрте жеңімпаздары болып табылады.

Олар кандидаттардың және спорт шеберлерінің атағына ие. Беделді жарыстардағы тұрақты жүлделер олардың спорт шеберлігі деңгейінің тағы бір дәлелі! Біздің чемпиондарды құттықтаймыз және мақтан етеміз!!!