Кішірейтілген

"Қазіргі ғылымның негізгі метрикасы. Scopus және ғылым веб-сайты» атты ғылымометрия бойынша оқыту вебинарларының циклі

"Publ.Science - Ғылыми жарияланымдары" компанияның ғылыми-оқыту орталығы ғалымдарды сәтті ғылыми мақалалар жазудың негізгі аспектілері және осы салада болып жатқан өзекті өзгерістер туралы ақпаратпен қамтамасыз ету үшін ғылымометрия бойынша вебинарлар мен семинарлар өткізеді.

31 жылдың 2020 наурызынан бастап "Қазіргі ғылымның басты метрикасы. Scopus және Web of Science" атты ғылымометрия бойынша оқыту вебинарларының циклі басталады.

Мақсаты - ғалымның халықаралық ғылыми-метрикалық мәліметтер базасында жарияланған қызметінің барлық негізгі аспектілерін түсіндіру. Ол ғалымдардың шетелдік журналдарға мақалалар жазу процесінде кездесетін барлық негізгі мәселелерін ашады.

Вебинарлар циклі 4 блоктан тұрады:

• Ғылымометрияның негізі. Қазіргі ғылымның негізгі өлшемдері;
  • Scopus Негіздері. Өзіндік жарияланымдардың келелі мәселелерінің жиынтығы;
  • Web of Science негіздері. Өзіндік жарияланымдардың келелі мәселелерінің жиынтығы;
  • Ғылыми кеңес берудің қыр-сыры. Жариялау кезінде уақытты қалай үнемдеуге болады?

Бұны білу маңызды!!! Сертификат циклдің 4 тақырыбының кемінде 3-ін тыңдаған қатысушыларға беріледі.

Вебинарға сілтеме: https://kz.publ.science/ru/webinars