Университет жатақханаларында қалған студенттер үшін қамқорлық жасау

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ 50 студенті, соның ішінде "Foundation" факультетінің тыңдаушылары әр түрлі себептермен үйге қайтпай, #3 жатақханада қалған болатын. Олардың қатарында Алматы облысы, Моңғолия, ҚХР студенттері, оралмандар және Якутиядан келгендер бар. Барлығына байланыссыз режим қамтамасыз етілген, карантин кезеңінде санитарлық шаралар толық сақталған, жоғары жылдамдықты интернеттің арқасында олар қашықтықтан оқыту материалдарын толық көлемде меңгеруде.

ЖОО әкімшілігі білім алушыларды азық-түлікпен және бірінші кезекте қажетті тауарлармен қамтамасыз ету мақсатында қамқорлық жасайды, университет есебінен ет, макарон, жарма, май, көкөніс, шай, қант, тұз, сабын, тазалағыш құралдар және басқа да қажетті тауарлар сатып алынды.

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-да осы қиын кезеңде біз бір-бірімізге көмектесіп, өз студенттерімізге қамқорлық жасауымыз керек деп санайды.