М.Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың кітаптары медициналық қызметкерлердің балаларына берілді

Баршамыз "Біз біргеміз!". Акциясын қолдаймыз.Дәрігерлер қазір бүкіл әлемде короновирустық инфекциямен күресте алдыңғы қатарда. Олардың орасан зор жұмысы адамдардың өмірі мен денсаулығын сақтайды.

Осы мамандықтағы адамдардың ел үшін қиын кезеңдегі маңыздылығын ескере отырып, М. Қозыбаев атындағы СҚМУ дәрігерлерді қолдауға шешім қабылдады. Университеттің кітапхана қорынан 90-ға жуық кітап облыстық аурухананың медицина қызметкерлерінің балаларына берілді. Танымал отандық және шетелдік авторлардың заманауи көркем әдебиеттері карантин мен оқшаулау кезінде балаларды қуанта алады. Том Сойер, Гарри Поттер, Ғажайып әлемдегі Алиса, Питер Пен балақайлардың күнделікті өмірін жақсартуға көмектеседі.