"Биология" кафедрасы "Коронавирусты жеңеміз! Біз көппіз, ал ол жалғыз!" атты бейне-байқау өткізілуде!

2020 ж 5 сәуірінен бастап "Биология" кафедрасы М.Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті студенттері арасында "Коронавирусты жеңеміз! Біз көппіз, ал ол жалғыз! атты бейне-байқау  жұмыстары биология кафедрасының инстаграмм парақшасында biology.nkzu орналастырған. Студенттер өте танымды роликтерді  ұсынады.  Студенттер байқауға қатысуға өте креативті және жауапкершілікпен кірісті.  Студенттер COVID-19 алдын алу шараларын  ұсынады.

Біріншіден,  қашықтықтан оқу тиімді болу үшін , ZOOM платформасында сабақтарға белсенді қатысып, мұғалімдермен байланыста болып, берілген тапсырмаларды электрондық пошта арқылы жіберіп, жоғары ұпай алуға шақырады.

Екіншіден, иммунитетті көтеру үшін, жемістерді және көкөністерді жеу, ешқайда шықпай, үйде болу, өзің-өзу дамытуға, шығармашылық жұмыстармен айналысуға шақырады!

Бейне-байқаудың белсенді қатысушылары Б(е)-18к, Б(о)-17к, ХБ-18-1к,  ХБ-18-2к, ОМ-18-1к, ОМ-18-2к және" Физика " кафедрасының студенттері.

Бейне-байқаудың нәтижелері 2020 жылдың 10 сәуірінде жарияланады.

Біз бірге коронавирусты жеңеміз!