Магистранттар ғылыми тағылымдаманың дистанциялық түрін тиімді меңгерді

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да 30 наурыз мен 10 сәуір аралығында А. Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің магистранттары қашықтықтан ғылыми тағылымдамадан өтуде. А. Мырзахметов. "Қаржы" мамандығының екінші курс студенттері үшін Ғылым департаменті Экономика және құқық тарихы факультетімен бірге ZOOM платформасында вебинарлар, конференциялар өткізді.

Ғылыми жетекшілер магистрлерге диссертация тақырыптары бойынша кеңес берді. Кітапхана қызметкерлері М. Қозыбаев атындағы СҚМУ сайтындағы "Ғылыми кітапхана" бөлімінде бар мәліметтер базасы мен электронды оқулықтар туралы айтып берді. Ғылым Декадасы кезеңінде білім алушылар қашықтықтан дәріс және практикалық сабақтарына қатысты. Нәтижесі КУАМ магистранттарының ғылыми тағылымдамасының оң бағасы болды. Біздің университет алдағы уақытта да еліміздің көрші өңірлерінің жоғары оқу орындарымен ғылыми байланыстарды дамыту жоспарланып отыр.