"Жоғары оқу орындарында оқыту кезінде цифрлық технологиялардың маңызы" ғылыми-әдістемелік вебинар

17.04. 2020 ж. "Орыс тілі мен әдебиеті" кафедрасында "ЖОО-да оқытудағы сандық технологиялардың рөлі"тақырыбында ғылыми-әдістемелік вебинар өтті. Спикер-Киреева Е. В., қатысушылар-кафедраның ПОҚ.
Қашықтықтан оқытуға көшу, белгілі бір минустардан басқа, бірқатар артықшылықтарға ие. Оқытушылар аудиторияда әрдайым жұмыс істей алмайтын интернет-ресурстарды, білім беру платформаларын, оқытудың интерактивті құралдарын толық пайдалана алады. ЖОО-дағы сабақтарда сандық технологияларды қолданудың артықшылықтары: көрнекілік, қол жетімділік, қызықты беру, Жылдам бақылау, формалар мен әдістердің әртүрлілігі.
Кафедраның ПОҚ көп пайдалы ақпарат алды және МДҰ-да қолданылатын білім беру ресурстарымен танысты.

18.04.2020