Кішірейтілген

Біздің Биологтарымыз Қазақстан Республикасында бірінші орын алды!

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-дың студенттері "BioFamily" атты М. Қозыбаев атындағы СҚМУ командасы  жоғары оқу орындар арасында биология пәні бойынша республикалық онлайн олимпиадада I орын алды!

16 мен 18 сәуір аралығында Е.А. Бөкетов атындағы ҚарМУ  онлайн олипапиаданы өткізілді. Еліміздің 14 университеті қатысты. Біздің университетінің намысын Бо16 тобының студенттері Евгений Романенко және Надежда Шевчук қорғады. Оқытушы Жадан К. С. жетекшілігімен олар бірнеше ай бойы интеллектуалдық сайысқа дайындалды. Айта кету керек, студенттер өткен жылғы нәтижесін жетілдіре алды. Ол кезде Қызылорда қаласында өткен республикалық олимпиадада жалпы командалық  2 орынға ие болды.

Бұл жолы барлық қарсыластарын жеңе алды. Бірінші кезеңде студенттер 50 минут бойы Е.А. Букетов атындағы ҚарМУ сайтында тесті шешті. Екінші кезең биологияның негізгі бөлімдері бойынша практикалық тапсырмаларды жеке орындау, пәнді оқыту әдістемесі бойынша ситуациялық есептер және берілген тақырыпқа қысқа мерзімді сабақ жоспарын құру қарастырылған. Осының бәрі ZOOM платформасында нақты уақыт режимінде өткізілді,тапсырмалар электрондық поштаға жіберілді.

Біздің студенттер жеке сынақта да ерекшеленгені қуантады: Евгений екінші орын, ал Надежда үшінші орын алды.

Студенттерді және олардың ғылыми жетекшісін құттықтаймыз! Жаңа жеңістер мен жетістіктер тілейміз!

18.04.2020