М. Қозыбаев атындағы СҚМУ студенттері сыбайлас жемқорлыққа қарсы күресте өз рөлін талқылады

"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы не істей аламын? Жастар оған қалай қарсы тұра алады?"- бұл сұрақтарға "Менің үлесім: сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетті қалыптастырудағы жастар ұйымдарының рөлі" атты эссе конкурсының қатысушылары жауап іздеді.

Жарыстың негізгі мақсаты  білім алушылар арасында академиялық адалдық және парасаттылық принциптерін насихаттап, ынталандыру болып табылады.Жұмыстарды университет басшылығы, тәрбие  және әлеуметтік мәселелер департаменті, "Sanaly Urpaq" жобалық кеңсесі мен студенттік өзін-өзі басқару  арасынан қазылар алқасы бағалады. 10 эссенің үшеуі ғана үздік деп танылды.

Педагогикалық факультетінің ПМНО-18 тобының студенті Карина Жантокова жеңімпаз болып танылды. Екінші орынды осы факультеттің ДФ-17к тобының студенті Айғаным Баграмова иеленді. Қола жүлде Тарих, экономика және құқық факультетінің "Құқықтану" Білім беру бағдарламасының бірінші курс студенті Динара Мүсопироваға бұйырды.Жеңімпаздар электронды дипломдармен және ақшалай сыйлықтармен марапатталды.