Жамбыл ауданының студенттерімен онлайн-кездесу өтті

М. Қозыбаев атындағы СҚМУ-да қашықтықтан оқыту режимінде 4300-ден астам білім алушы қамтылған, 70-тен астам онлайн-кездесу өткізілді.

Студенттердің әр аудан бойынша ректордың м.а Ербол Исақаевпен және проректорлармен қашықтықтан кездесуі жалғасуда. Осылайша, ЖОО басшылығы қашықтықтан оқыту жүйесінің нақты көрінісін көре алады, туындаған міндеттерді дер кезінде шеше алады, студенттердің нақты сұрактарын егжей-тегжейлі пысықтап, толық түсініктеме береді.

BigBlueButton алаңында ректор м.а Ербол Исақаев Жамбыл ауданының студенттерімен кездесті. Білім алушылардың басым бөлігі жақындап келе жатқан сессияны ұйымдастыру процесі қалай жүзеге асатыны қызықтырды. Жоғары оқу орнының бірінші басшысы қорытынды аттестаттаудың әзірленген ережелері, емтихан тапсыру нысаны туралы хабарлады.

Жиі қойылатын сұрақтардың арасында ZOOM платформасы арқылы сабақ өткізу кезінде пайда болатын қолайсыздық. Оларды шешу үшін университет оқытушыларына баламалы интернет алаңдарды және студенттермен қашықтықтан жүргізілетін жұмыстың басқа да қолжетімді нысандарын пайдалану ұсынылады. Сондай-ақ студенттерді кітапханаға оқулықтарды тапсыруға болатын қолайлы сәт пен жатақханаларда қалып қойған заттары қатты алаңдатады. Бұл қойылған сұрақтарды ТЖ режимі аяқталғаннан кейін бірден орындауға болады.

Айта кетейік, Жамбыл ауданында барлығы 323 студент тұрады.