"Биология" кафедрасының түлектерімен кездесу

2020 ж. 22 сәуірінде ZOOM платформасында мамандық бойынша жұмыс істейтін "Биология" кафедрасының түлектерімен конференция өтті. Шақырылған түлектер арасында Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының жануарлар дүниесі және аңшылық шаруашылығы бөлімінің бас маманы Сиралинова Диана Викторовна, Солтүстік Қазақстан облысы бойынша экология департаментінің мемлекеттік экологиялық бақылау бөлімінің бас маманы Жұмабаев Дамир Маратұлы, Петропавл қаласының  №17 орта мектебінің педагог - зерттеушісі Дощанов Данияр Ерғалиұлы, Облыстық мұражай бірлестігінің табиғат бөлімінің меңгерушісі Сорочинский Максим Викторович.

Қонақтар студенттерге жұмысқа қабылдау ережелері туралы және университет қабырғасында алған білімдері еңбек қызметінде пайдалы екенін айтты.

Кездесу өте жемісті өтті. Кездесуге 4 курс студенттері қатысты, олар үшін бұл ақпарат өте өзекті болды, сондай-ақ осы ұйымдарда өндірістік тәжірибеден өтетін 1,2,3 курс студенттері де болды.

Бұл ұйымдар көптеген жылдар бойы біздің студенттеріміздің өндірістік тәжірибелерінің базасы болып табылады, ал біздің түлектер студенттерге қолдау көрсетеді.