Кішірейтілген

"Биология" кафедрасының қазақ тілінде оқийтын топтарының түлектерімен кездесуі"

2020 жылдың 23 сәуірінде ZOOM платформасында мамандық бойынша жұмыс істейтін "Биология" кафедрасының түлектерімен конференция өтті. Шақырылған түлектер арасында: Касенова Айнакоз Тумырзаевна 2001 жылғы түлегі, Әл-Фараби атындағы мектеп-гимназиясының биология пәнінің мұғалімі және қазіргі таңда М.Қозыбаев атындағы СҚМУ магистратурасында 6М060700 "Биология" мамандығы бойынша оқиды, Жумабекова Салтанат Дулатқызы - 2015 жылдың түлегі, Назарбаев зияткерлік мектебінің биология мұғалімі, Макенова Құралай Естайқызы - 2016 жылдың түлегі, СҚО бойынша санитарлық-эпидемиологиялық станцияда жұмыс істейді, Пернебек Құралай Анарбекқызы - 2018 жылдың түлегі, Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттік университетінде "Биология" мамандығы бойынша магистратурада оқуын жалғастырады, Қыдыбек Еркежан Сайрановна - 2018 жылғы түлегі, Петропавл қаласының "Оқушылар сарайында" экология-биология бағыты бойынша үйірме жетекшісі, Мақұм Нұрханым - 2016 жылғы түлегі, М.Қозыбаев атындағы СҚМУ магистратурасында 6М060700 "Биология" мамандығы бойынша оқиды.

Қонақтар студенттерге жұмысқа қабылдау ережелері туралы және университет қабырғасында алған білімдері еңбек қызметінде пайдалы екенін айтты.

Кездесу өте жемісті өтті. Кездесуге 4 курс студенттері қатысты, олар үшін бұл ақпарат өте өзекті болды, сондай-ақ осы ұйымдарда өндірістік тәжірибеден өтетін 1,2,3 курс студенттері де болды.

Бұл ұйымдар көптеген жылдар бойы біздің студенттеріміздің өндірістік тәжірибелерінің базасы болып табылады, ал біздің түлектер студенттерге қолдау көрсетеді.