«Салауатты тамақтану – дұрыс тәрбиенің кепілі»

Ас – адамның арқауы⠀Қаншалықты дұрыс тамақтансақ, денсаулығымыз соншалықты мықты болмақ, осындай ұранмен бүгін, 24.04.2020 жылы, «Азық-түлік қауіпсіздігі» кафедрасының оқытушысы, Дәулетханқызы Арайлым, 1️⃣, 2️⃣, 3️⃣және 4️⃣ курс студенттері үшін ZOOM платформасында «Салауатты тамақтану – дұрыс тәрбиенің кепілі» атты вебинар өткізді.Вебинардың басты мақсаты, тамақтану арқылы-денсаулығымызды бірқалыпта ұстау. Студенттерге тағамның адам денсаулығына және сыртқы түрімізге әсер ететіні жайлы айтылды.24 сәуір Рамазан айы басталғандықтан, студенттердің басым көпшілігі ораза ұстайды. Осы айда денсаулығымызға зиян келтірмей, керісінше жақсарту үшін ұсынылатын кеңестерді талқыланды. Оразаны ұстаудың пайдасы жайлы да бірқатар мәліметтер айтылып кетті.

✔️ Салауатты тамақтану – ұлт денсаулығының негізі!

26.04.2020