МЖҒФ құттықтайды !!!

МЖҒФ Республикалық вебинар өткізді

27.04.2020 «Математика және информатика» кафедрасы республикалық  ғылыми-әдістемелік вебинарды ұйымдастырып, өткізді. Вебинар on-line режимінде,  Zoom платформасында өткізілді, оның жұмысына қатысқан ҚР жоғары оқу орындарының оқытушылары, математика мектептерінің  мұғалімдері және «Математика және информатика", "Физика" кафедраларының мүшелеры.

Вебинарда сөз сөйлегендер: профессор Шмигирилова И. Б., доцент Рванова А. С. және 2 курс магистранты  "Математика" мамандығы бойынша Какенова З., олар өздерінің тәжірбиелерімен және ғылыми зерттеулермен таныстырды.

Кездесу белсенді кері байланыста болды, әріптестер мәселелерді талқылады. Қатысушылар тақырыбының өзектілігін және ұйымдастырушыларға ризашлығын білдірді.