Диссертациялық жұмысын сәтті қорғады

Университетімізде докторант Икласова Кайнижамал Есімсейітқызы "Информатика, есептеу техникасы және басқару" мамандығы бойынша " (PhD) ғылыми дәрежесін иелену үшін диссертациясын қорғады. Нәтижесінде Кайнижамал Икласоваға ғылыми дәрежені "Философия докторы (PhD) дәрежесін беру туралы "Қазақстан Республикасы БҒМ ғылым саласындағы сапаны қамтамасыз ету комитеті төрағасының  бұйрығы бойынша беру ұсынылды.

Докторанттың ғылыми зерттеуі индикативтік көрсеткіштер негізінде жоғары оқу орнын басқару бойынша шешім қабылдауды қолдау жүйесін әзірлеу жұмысына арналған.

Кайнижамал Икласоваға қорғау кезінде көптеген сұрақтар қойылып, тиісінше жауаптар алынды. Қорғау барысында Диссертациялық кеңес мүшелері арасында кең пікірталас орын алды, онда тақырыптың өзектілігі, ғылыми жаңашылдығы, теориялық және тәжірбиелік маңыздылығы белгіленді.

Кайнижамал Есімсейітқызының жұмыс өтілімі жалпы 22 жылды құрайды. 2004 жылдан бастап қазіргі уақытқа дейін ол М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университетінде қызмет атқарады.

16.06.2020