Жана білім беру бағдарламалары

СҚМУ Қозыбаев атындағы математика және жаратылыстану ғылымдары факультетінде - Алтай мемлекеттік университетімен магистратураның бірлескен білім беру бағдарламаларын ашу бойынша жұмысты жалғастыруда. География саласындағы біріккен білім беру бағдарламасы ашылды,кейін, 22.06.2020 жылы бастап физика бойынша «Наножүйелер физикасы» магистратураның бағдарламасы басталды.

Біздің университетіміздің «Физика» кафедрасы (кафедра меңгерушісі, доцент Сартин С.А.) Алтай мемлекеттік университетінің Сандық технологиялар, электроника және физика институтының дирекциясымен (декан профессор С. В. Макаров) бірлесіп оқу жоспарын жасады және келісті, магистрант нәтиже бойынша біздің және Ресей университеттерінен екі диплом алады, бәсекеге қабілеттілігін  арттырады.

26.06.2020