М.Қозыбаев атындағы СҚМУ БАҚ өкілдерін құттықтады!

Қазақстанда журналист мамандығы ерекше мәртебеге ие тұлғалардың бірі. Бүгінде БАҚ-тың беделі көптеген құрамдас бөліктерден құралады: жаңалықтарды жедел жеткізу,  тақырыптарды баяндаудың объективтілігі, болып жатқан оқиғаларды терең талдау талаптарын көздейді. М.Қозыбаев атындағы СҚМУ барша бұқаралық ақпарат қызметкерлерін кәсіби мерекесімен құттықтады! Көптеген жылдар бойы біздің ЖОО БАҚ үшін білікті кадрлар даярлауда.

Біздің түлектер - бұл республикалық және аймақтық телеарналарда, Қазақстанның және басқа елдердің ақпараттық және баспа басылымдарында сұранысқа ие табысты тілшілер, жетекші бағдарламалар, редакторлар, публицистер. Студенттердің университеттің медиаорталығында практикалық дағдыларды алуға тамаша мүмкіндігі бар, ол шын мәнінде жаңадан бастаушыларға арналған шығармашылық зертханасы болды. «Журналистика» мамандығында оқитын болашақ журналистер  "Парасат" бағдарламасының шығарылымдарына белсенді қатысады. Облыстық редакцияларда практикадан өтеді. Білім алушыларды дайындауды "Журналистика"кафедрасының білікті оқытушылары, өз ісінің білікті қаламы қырағы журналистері жүргізеді.

Биылғы жылы біз жаңа және перспективалы "PR-журналистика" мамандығын аштық. Біздің университет қоғам үшін: студенттердің, ғалымдар мен спортшылардың жетістіктері, оқу үрдісін жүргізудегі жаңашылдықтар, кәсіби бағдар беру науқаны, көптеген ғылыми және мәдени іс-шаралар жиі ақпарат береді. Біз осы оқиғаларды кәсіби және объективті түрде жариялап, медиялық кеңістікте ЖОО-ның оң имиджін қалыптастыра отырып, барлық БАҚ өкілдеріне алғысымызды білдіреміз!

М.Қозыбаев атындағы СҚМУ ректорының м.а. атынан 28 БАҚ өкілі алғыс хат алды. Әділдік, шығармашылық көзқарас, жеделдік пен шеберлік үшін үлкен алғыс білдіреміз!