Бірінші курс студенттеріне арналған таныстыру апталығы басталды

Дәстүр бойынша бірінші курс студенттеріне арналған академиялық апта олар үшін таныстырумен басталмақ. Қабылдау процесі аяқталды, бұрынғы үміткерлер тыныстап, барлық мазасыздықтарын тастай алады. Олар қазір Kozybayev University студенттері болып табылады.

Оқу процесін бастамас бұрын, балалар альма-матермен танысады. Kozybayev University декандары мен кафедра меңгерушілерінің студенттермен кездесулері онлайн-презентация түрінде өтті.  1-курс студенттеріне кітапхананы пайдалану ережелері және мәліметтер қорын ашық қол жетімділігі туралы айтылды. Сонымен қоса «Kozybayev University оқу процесінің ерекшеліктерімен танысу» атты кураторлық сағат өткізілді.

Сондай-ақ студенттер оқу пәндеріне тіркеліп, олардың тілдік құзыреттілік деңгейі анықталды.  Білім ордамызда студенттік клуб, «Антурнан» хореографиялық би ансамблі, бірнеше театр үйірмелері, «Сұңқар» спорт клубы бар. Студенттер өздері қалаған іспен айналысуға еш кедергі жоқ.

26.08.2020