Kozybaev University зерттеу мақсаттарына жету үшін Enago компаниясымен келісім жасасты

Университет өзінің ғылыми-зерттеу жұмыстарының бір бөлігі ретінде Enago-дан шыққан бірінші дәрежелі ғылыми аударма және редакциялау қызметтеріне тез қол жеткізді.

Enago компаниясы- әлемдік ғылыми қауымдастық үшін ағылшын тіліндегі аударма және редакциялау саласындағы жетекші жеткізуші. Бұл компания университет ғалымдарына қолжазбаларды дайындау бойынша қызметтерді ұсынады, олар өздерінің атақты халықаралық ғылыми журналдарда жариялану мүмкіндігін едәуір арттыра алады.

Бұл серіктестік университет үшін де, компания үшін де үлкен маңызға ие. Академиялық аударма, баспа даярлау және ғылыми-техникалық редакциялауды қамтитын үш деңгейлі қолдауымен Enago компаниясының әр түрлі бағыттағы мамандары білім ордамыздың ғалымдары мен авторларына өз жұмыстарын осы жұмыстарды қабылдау мен жариялау үшін талап етілетін қатаң стандарттарға сәйкес дайындауға көмектеседі. Қызметтерге жеңілдіктерден басқа, университет авторлары білім ордамыз үшін арнайы құрылған Enago порталында ғылыми ресурстар мен ақысыз вебинарларға қол жеткізе алады.

Өз кезегінде, Kozybaev University келісім аясында Enago-ның авторлары және оқытушылары мен университет қызметкерлері арасындағы зерттеушілер арасында қызметтерін кеңейтеді, сондай-ақ ынтымақтастық туралы ақпаратты веб-сайтта, ішкі платформаларда, жаңалықтар, блогтар мен әлеуметтік желілерде жариялайды.

Толығырақ ақпарат алу үшін Білім ордамыз үшін құрылған Enago порталына кіріңіз: https://www.enago.com/univ/nksu/

26.08.2020