М. Қозыбаев атындағы СҚУ Enago-дан ғылыми аударма және редакциялау бойынша бірінші класты қызметтерге жылдам қол жеткізудің артықшылықтарын алады

2020 ж. 23 тамызда М. Қозыбаев атындағы СҚУ өзінің ғылыми-зерттеу қызметі шеңберінде жаһандық ғылыми — зерттеу қоғамдастығы үшін ғылыми жұмыстарды ағылшын тілінде аудару және редакциялау бойынша қызметтерді жетекші жеткізуші Enago компаниясымен келісім жасады

Enago М. Қозыбаев атындағы СҚУ ғалымдары үшін қолжазбалар дайындау бойынша қызмет көрсетеді. Осы өзара тиімді ынтымақтастықтың арқасында М. Қозыбаев атындағы СҚУ ғалымдары өз жұмыстарын танымал халықаралық ғылыми журналдарда жариялау мүмкіндігін айтарлықтай арттырады.

Бұл серіктестік университет үшін де, Enago компаниясы үшін де үлкен маңызға ие. Enago мамандар командасы академиялық аударма, баспа дайындау және ғылыми-техникалық редакциялау әр түрлі пәндік салаларда қолдау көрсетеді. Сонымен қатар М. Қозыбаев атындағы СҚУ ғалымдары мен авторларына олардың жұмыстарын журналдарда осы жұмыстарды қабылдау және жариялау үшін қажетті ең қатаң стандарттарға сәйкес дайындауға көмектеседі.

Қызметтерге жеңілдіктен басқа, университет авторлары Enago компаниясы М.Қозыбаев атындағы СҚУ үшін арнайы құрған порталда ғылыми ресурстар мен тегін вебинарларға қол жеткізе алады.

Келісім аясында М. Қозыбаев атындағы СҚУ университет оқытушылары мен қызметкерлері арасынан өз зерттеушілері арасында Enago қызметтерін ілгерілетеді, сондай-ақ ынтымақтастық туралы ақпаратты өзінің веб-сайтында, ішкі платформаларында, жаңалықтарда, блогтарда және әлеуметтік желілерде жариялайды.

Қосымша ақпарат алу үшін М. Қозыбаев атындағы СҚУ үшін құрылған Enago порталына кіріңіз:

Enago және М. Қозыбаев атындағы СҚУ ғылыми қолжазбаларды аудару және редакциялау туралы келісім жасасты.

EnagoLearnОБ ENAGOLEARNEnagoLearn  білім беру онлайн-платформасы-бұл ғылыми мақалаларды ағылшын тілінде жазу және халықаралық журналдарда жариялау кезеңдерінен тұратын 16 модульден тұратын онлайн-курс. Платформа ағылшын тілінде 16 модульден тұрады:

1. How to write an effective research paper
  2. Structure of an Original Article: Title to Conclusion (IMRAD)
  3. How to Structure a Review Article
  4. Choosing the Right Journal for Your Research
  5. Know the Scholarly Publishing Lifecycle
  6. How to Submit a Journal Article and Get it Published
  7. Learn to Write a Successful Grant Proposal
  8. What is Ethics & Why is it Important in Research?
  9. Boosting Your Citation Count
  10. Understanding Research Metrics: Impact Factor, Altmetrics, and H-index
  11. Becoming a Peer Reviewer
  12. Strategies for Marketing Your Research Paper
  13. The Pros and Cons of Open Access Publishing
  14. How to Present at International Conferences
  15. Important Forms of Presenting Data: Charts, Figures, and Tables
  16. Publishing in Humanities

Enago Learn негізгі артықшылықтары

• Курс оқытушыларының ғылым және баспа индустриясы саласындағы орташа жұмыс тәжірибесі 20 жылдан астам
  • Баспа индустриясының сарапшыларына қол жеткізу (сұрақтар мен жауаптар)
  • Қашықтан оқытудың ыңғайлылығы мен икемділігі
  • Курстарды аяқтағаны туралы сертификаттар
  • Курс барысын көрсететін пайдаланушыларға арналған жеке панель.

Курс авторлары туралы

Enago Learn курстарын басылымдардың жетекші сарапшылары мен көрнекті журнал редакторларының ғаламдық желісі әзірледі. Төменде негізгі жасаушылардың кейбір мысалдары келтірілген:

• Mr. Duncan Nicholas, ex-Managing Editor, Taylor Francis, Brighton, UK
  • Dr. Fiona Murphy, ex-Publisher, Wiley and Oxford University Press, Chichester, UK
  • Dr. Roger Watson, Editor-in-Chief, Journal of Advanced Nursing, Hull, UK
  • Ms. Louise Russell, ex-COO, Ingenta, Oxford, UK
  • Dr. Christopher Ferguso, ex-Research Funding Officer, University of Stirling, Scotland, UK
  • Ms. Jenny Delasalle, ex-Academic Support Manager, University of Warwick, Berlin, Germany
  • Mr. John Bond, ex-Publisher and Editor, New Jersey, USA
  • Dr. Nello Spiteri, Ex-Director for Innovation & Business Development, Elsevier, Bergen, Netherlands
27.08.2020