Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы қоры қазақстандық студенттерден дербес стипендиялар беру конкурсына қатысу үшін өтінімдер қабылдауды жүргізеді.

Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы қоры қазақстандық студенттерден дербес стипендиялар беру конкурсына қатысу үшін өтінімдер қабылдауды жүргізеді.

Конкурсқа қатысу үшін өнер және мәдениет бағыты бойынша ҚР-ның жоғары оқу орындарының, сондай-ақ арнаулы орта білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанындағы студенттері шақырылады.

Қордың стипендиясы - оқудағы, спорттағы және елдің қоғамдық өміріндегі жетістіктеріңізді растаудың тамаша мүмкіндігі.

«Нұрсұлтан Назарбаев қорының стипендиаты» беделді атағына студенттер үміткер бола алады:

• кем дегенде екі оқу курсын сәтті аяқтаған,
  • академиялық үлгерімнің ең жоғары көрсеткіштері бар,
  • оқу орнының, қаланың және республиканың қоғамдық, ғылыми-зерттеу жіне практикалық қызметіне белсенді қатысқандар..

Байқау екі кезеңде өтеді.

Біріншісінде,  стипендия алу үшін ЖОО үздік студенттерді таңдайды. Екінші республикалық кезеңге қатысу үшін құжаттар 2020 жылғы 5 қыркүйекке дейін қабылданады. Екінші кезең барлық номинанттар арасында өткізеді, онда конкурстық комиссия жоба жеңімпаздарын анықтайды.

Екінші турға қатысу үшін шәкіртақы беру ережелерімен танысып, өтінімді толтырып, қордың конкурстық комиссиясына жіберу керек:

Толтырылған өтінімдер мен құжаттардың толық пакеті мына мекенжайға жіберіледі: А25Т0Н5, Қазақстан Республикасы, Алматы қ., Иванилова к-сі, 12А - Нұрсұлтан Назарбаев қоры.

Анықтама үшін байланыс: Едигеева Роза Макашевна,  roza@fpp.kz

Исмаилов Тимур Муратович,  stm@fpp.kz – өнер және мәдениет

https: //fnn.kz/ru/site/competition/view?id=41 https: //fnn.kz/ru/site/competition/view?id=41

28.08.2020